Skip to content

Mühendisler Elektrik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
You are here:    Anasayfa arrow ENDA
ENDA
ETB30F06 Termokupl

ETB30F06 bayonet tip termokupldur. Çalışma şartları açısından kolay ortamlarda kullanılırlar. Sabit kablolu monte edilen bu termokupllar yerleştirildikleri noktalara bir yay yardımıyla sıkıştırılarak sabitlendirilirler ve herhangi bir sızdırmazlık özellikleri yoktur. Bu nedenle sıvılar için veya rutubetli ortamlarda kullanılmaları uygun değildir. Montaj aparatının diş ölçüsü M12 X 1,75' tir.

 
ETB12F08 Termokupl

ETB12F08 bayonet tip termokupldur. Çalışma şartları açısından kolay ortamlarda kullanılırlar. Sabit kablolu monte edilen bu termokupllar yerleştirildikleri noktalara bir yay yardımıyla sıkıştırılarak sabitlendirilirler ve herhangi bir sızdırmazlık özellikleri yoktur. Bu nedenle sıvılar için veya rutubetli ortamlarda kullanılmaları uygun değildir. Montaj aparatının diş ölçüsü M12 X 1,75' tir.

 
ETBSKP06 Termokupl

ETBSKP06 kablo pabucu uclu bir termokupldur. Çalışma şartları açısından kolay ortamlarda kullanılırlar. Sabit kablolu monte edilen bu termokupllar ısı algılanacak ortama saplanma imkanının olmadığı durumlarda tercih edilirler ve bir vida yardımıyla ısı algılanacak yüzeye tutturulurlar. Sıvılar için veya rutubetli ortamlarda kullanılmaları uygun değildir.

 
EP0630 Pt-100

EP0630 bayonet tip Pt-100' dür. Çalışma şartları açısından kolay ortamlarda kullanılırlar. Sabit kablolu monte edilen bu termokupllar yerleştirildikleri noktalara bir yay yardımıyla sıkıştırılarak sabitlendirilirler ve herhangi bir sızdırmazlık özellikleri yoktur. Bu nedenle sıvılar için veya rutubetli ortamlarda kullanılmaları uygun değildir. Montaj aparatının diş ölçüsü M12 X 1,75' tir.

 
EP0812 Pt-100

EP0812 bayonet tip Pt-100' dür. Çalışma şartları açısından kolay ortamlarda kullanılırlar. Sabit kablolu monte edilen bu termokupllar yerleştirildikleri noktalara bir yay yardımıyla sıkıştırılarak sabitlendirilirler ve herhangi bir sızdırmazlık özellikleri yoktur. Bu nedenle sıvılar için veya rutubetli ortamlarda kullanılmaları uygun değildir. Montaj aparatının diş ölçüsü M12 X 1,75' tir.

 
EMI 01 Termokupl

 
EMI 04 Termokupl

 
EMI 06 Termokupl

 
ETD01 Düz Tip Termokupl

ETD01 kodlu termokupllar kafalı, düz tip termokupllardır. Sipariş esnasında Eleman Cinsi, Dalma Boyu ve Çapı belirtilmelidir. İstenildiğinde 1/2 parmak rakorlu üretilebilirler.

 
EP 06 Pt-100

 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 1 - 30 Toplam: 74