Skip to content

Mühendisler Elektrik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
You are here:    Anasayfa arrow OMRON
OMRON
ThermoTools
PLC Yazılımları

ThermoTools

ThermoTools, Omron sicaklik ve proses kontrolörlerini, akilli sinyal islemcileri Aktive-X teknolojisi kullanarak konfigüre eden ileri seviyeli bir yazilimdir.
ThermoTools E5*N, E5ZN, E5AK, E5*R, E5ZE, H8GN, K3GN ve K3N*'ye baglanabilir.

Ana Özellikler
Off-line konfigürasyon modun da tüm upload ve download kapasitesi ve on-line izleme özelligi mevcuttur Karmasik canli kayit ve test ve anahtar parametre degerleri için izleme olanagi. Farkli dosya biçimlerinde enstrüman konfigürasyonu kaydi Spesifik cevap tercihlerinize göre optimizasyon için auto-tuning yani sira �kisisel� fine tuning olanagi Diger Özellikler Çoklu kontrolörlerin uzaktan konfigürasyonu ve kolay kullanilabilen akilli sinyal prosesörleri Windows tabanli paket Omron kontrol komponentlerinin tanitimlarini da içeren detayli yardim sistemi

 

 

 
SYSDrive Configurator
PLC Yazılımları

300kW'a kadar olan tüm J7 (JV), E7 (PV), V7 (MV), F7 (RV), P5 (HV), G5 (FV) ve L7 serisi inveterleri programlamak, konfigüre etmek, veri kaydetmek, izlemek, parametre kopyalamak için kullanilabilir.

Grafiksel destek
5 Avrupa dilini desteklenir (Ingilizce, Almanca, Fransizca, Ispanyolca ve Italyanca)
Windows 95, 98 / ME, 2000 ve XP�ye uyumlu
Invertöre baglanmak için kablo gerekmektedir.

SYSDRIVE Configurator, RS232 arabirimi ile, kullanicinin herhangi bir Sysdrive serisi invertörün parametrelerini belirlemesini, yüklenmesi, kaydedilmesi ve indirmesine izin veren yazilimdir.invertör kurulumu ( test çalismasi dahil), izleme fonksiyonlari gibi özellikler içerir. Bu yazilimin kullanilmasi hata yapma oranini azalttigi gibi birden fazla invertörün kullanildigi sistemlerde çabuk ve kolay parametre ayari yapilmasini saglar.

 

 

 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 1 - 2 Toplam: 61