Skip to content

Mühendisler Elektrik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Default screen resolution  Wide screen resolution  Increase font size  Decrease font size  Default font size 
You are here:    Anasayfa arrow OMRON
OMRON
CX-Supervisor
PLC Yazılımları

CX-Supervisor

CX-Supervisor sizlere, küçük boyuttan orta boyuta kadar olan SCADA uygulamalarinizi insa etmek ve çalistirmak için gereken tüm fonksiyon ve esnekligi sunmaktadir. Proses bilgisini açik ve net biçimde yansitan ve yanilgilara izin vermeyen oldukça genis ve özlü grafik objelerini içermektedir. Ayni zamanda CX-Supervisor kontrolü ve ofis otomasyon sistemleri ile fabrika katini iliskilendirmek için gereken tüm fonksiyonlara sahiptir.

Içerdigi grafik objeler ile tecrübesiz kullanicilar dahi oldukça karmasik olan sistemleri rahatlikla yönetebilirler. COM, ActiveX, OLE, ADO, OPC, CX-Supervisor eklemek suretiyle kullanici dostu Windows tabanli oldukça ileri seviyeli bir teknoloji elde edilir.

 

 

 
CX-Protocol Ana Özellikler Omron Protocol için programlama Yazilimi Makro Destek Ünitesi
PLC Yazılımları

CX-Protocol       Ana Özellikler Omron Protocol için programlama yazilimi  Makro destek ünitesi

CX Protocol, Omron Protocol Macro Support Unit, PMSU ( Protokol Makro Destek Ünitesi) için destekleme yazilimidir. Omron sicaklik kontrolörleri, inverterleri,barkod okuyuculari, modemler gibi PMSU�lara baglanan harici devrelerle haberlesebilmek için kullanilan protokol makrolarin konfigürasyonlarini destekler.

PMSU bu cihazlarin PLC tarafindan kontrol edilmelerine izin verir. CX Protocol, PMSU tarafindan gönderilen ve alinan datalarin izlenmesini ve PLC hafizasi içerisinde kaydedilmesini saglar.

 

 

 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 3 - 4 Toplam: 61